Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters

  • 43 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters Βαρσοβία απέχει περίπου 11 λεπτά με τα πόδια από το Προεδρικό Μέγαρο της Βαρσοβίας και περίπου 3 χλμ. από το Πάρκο Łazienki. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Αυτό το κατάλυμα προσφέρει θέα στην πόλη και διαθέτει χώρο καθιστικού και σαλόνι. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Απολαύστε μικρή κουζίνα που παρέχεται στο Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters και είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την εξυπηρέτησή σας.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία 600 μέτρα από το Μνημείο Νικολάου Κοπέρνικου. Ο Καθεδρικός Ναός της Βαρσοβίας απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα 43 τ.μ. Το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 850 μέτρα από σταθμό τρένου Warszawa Powisle και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Hotel Bristol 02.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters Βαρσοβία
Heart Of Warsaw Twoje Miejsce Na Powislu
Τιμή μόνο για κινητά

Heart Of Warsaw Twoje Miejsce Na Powislu

9.5
Εξαιρετικό 6 σχόλια
47 μ από το κατάλυμα
Cozy Stay Downtown Obozna
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Stay Downtown Obozna

8.7
Έξοχο 9 σχόλια
301 μ από το κατάλυμα
USD 169 USD 152
ανά νύχτα
Flat At Powisle Great Location
Τιμή μόνο για κινητά

Flat At Powisle Great Location

7.0
Καλό 89 σχόλια
563 μ από το κατάλυμα
USD 53 USD 48
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters;
      Το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters βρίσκεται κοντά σε Ανάκτορο Οστρόγκσκι.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters περιλαμβάνουν Βαρσοβία, που απέχει 18 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters;
      Η τιμή κράτησης στο το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters θα είναι 167€.
    • Πώς πληρώνω στο το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters;
      Το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • Maestro
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Czyli Chilli και Sardynia και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters;
      Όχι, στο το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters;
      Η έκταση του το Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters αποτελεί 43 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Western Side Of Vistula River Apartment Radna By Noclegi Renters Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο